Dovoz na objednávku

Proč auto z dovozu?

Nestačí vám nabídka vozů, které se nabízí na českém trhu? Chcete vůz podle svých představ? Máte požadavky na auto, z kterých byste neradi slevovali, ale zároveň za ně nechcete platit majlant?
Pak je tedy pro vás dovoz zánovních nebo nových vozů ideální volbou. Za velmi slušné peníze dostanete vyšší kvalitu, více příplatkové výbavy a ještě více bezpečnostních prvků a asistentů
Právě u zánovních aut zásadně ovlivní jejich stav profesionální servis, kvalita silnic, na kterých byl vůz provozován a kvalita paliva na které auto jezdilo.
Abychom tyto důležité věci zaručili dovážíme auta pouze námi vybráná.

Odkud a jak?

Dovezeme vám auto na objednávku podle vašich představ a finančních možností.
Vozíme auta především ze Švédska, kde máme obchodní partnery a kontakty na dealery kvalitních automobilů.
Automobily dovážíme na klíč. Vyřídíme veškeré záležitosti spojené s dovozem, počínaje přepravou vozu do ČR, STK, emise, přihlášením a vrácení DPH ze státu kde se daň vrací zpětně po přihlášení auta do ČR.

Jak to funguje?

Nejprve nás kontaktujte telefonicky na +420 799 999 444 nebo emailem info@premiumimport.cz kde se nám svěříte s vaší představou o budoucím autě. My s vámi vaší poptávku probereme, a pokud je vaše představa splnitelná, začneme pro vás automobil hledat. V této fázi zatím stačí pouze ústní nebo emailová nezávazná dohoda. Jakmile najdeme auto o kterém si budeme myslet že by vás mohlo zajímat, tak se vám ozveme a zároveň vám pošleme podrobné informace o autě a jeho ceně.
V případě, že se vám vůz nebude líbit, nic se neděje. Nabídku zrušíme a budeme pro vás nové auto hledat dál.
V opačném případě spolu uzavřeme smlouvu na dovoz automobilu, zaplatíte zálohu, která se samozřejmě odečte z celkové částky vozu. Výše zálohy se odvíjí od ceny automobilu. Standardně je to 10% z kupní ceny auta.
V případě, že by dovezený vůz nesplňoval předem sjednané požadavky, můžete od smlouvy odstoupit a peníze vám budou vráceny.
Po uzavření smlouvy o dovozu vám auto dovezeme v nejbližší možné době, standardně do 14 dnů, nejdéle však do 4 týdnů. Záleží na dané zemi, kdy v některých případech trvá vyřízení vývozních značek, dokladů až jeden měsíc.
Po dovozu auta do České republiky uděláme na autě STK a emise, sepíšeme spolu kupní smlouvu, doplatíte rozdíl ceny auta a zálohy, a auto je vaše.
Pokud si budete přát, tak vůz za vás za malý poplatek kompletně přihlásíme.